NILS JONSSON matbord modell Malta

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

NILS JONSSON, "Malta", matbord, Hugo Troeds, 1950/60-tal, teakfanér, utdragbart med fällbar iläggskiva undertill á 41, höjd ca 82, diameter 110, med iläggsskiva ca 151x110 cm

Smärre slitage, fuktring på toppskivan

845192

2020-12-01