MARGARETA MANNERVIK

MARGARETA MANNERVIK
MARGARETA MANNERVIK
MARGARETA MANNERVIK
MARGARETA MANNERVIK
MARGARETA MANNERVIK
MARGARETA MANNERVIK
MARGARETA MANNERVIK
MARGARETA MANNERVIK
MARGARETA MANNERVIK
MARGARETA MANNERVIK

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

MARGARETA MANNERVIK, pappersskulptur, signerad samt med monogram, längd ca 45 cm

Smärre slitage

845219

2020-12-05