Staffan Hallström oljemålning

Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): stilleben med kub och klot, signerad samt daterad 62, olja på pannå, ca 53x30

845221

2020-12-05