The Making of Stanley Kubrick´s
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THE MAKING OF STANLEY KUBRICK "2001: A Space Odyssey", Piers Bizony, Taschen, 2015, limiterad utgåva om 1005, varav denna numrerad 0565, fodral i svartlackerad plåt, i originalkartong
Obetydligt slitage delvis obruten förpackning
845222
2020-12-05