Erotiska målningar

Erotiska målningar
Erotiska målningar
Erotiska målningar
Erotiska målningar
Erotiska målningar
Erotiska målningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EROTISKA MÅLNINGAR, 2 st, Japan, 1900-tal, bildstorlekar ca 19 x 24 cm respektive 19 x 24 cm.

Inga synliga skador, ej examinerade ur ram.

845225

2020-12-05