Bert-Håge Häverö Norrtälje

Bert-Håge Häverö Norrtälje
Bert-Håge Häverö Norrtälje
Bert-Håge Häverö Norrtälje
Bert-Håge Häverö Norrtälje
Bert-Håge Häverö Norrtälje
Bert-Håge Häverö Norrtälje

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Norrtälje - Stora torget, signerad och daterad Bert-Håge Häverö 1981, olja på duk, ca 46x55 cm

845231

2020-11-26