Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
800 SEK
OKÄND KONSTNÄR, "Fröken af Klint", olja på duk, sent 1800-tal, 33 x 26 cm.
Uppfodrad på pappannå.
845233
2020-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här