Okänd konstnär olja på duk

Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

800 SEK

OKÄND KONSTNÄR, "Fröken af Klint", olja på duk, sent 1800-tal, 33 x 26 cm.

Uppfodrad på pappannå.

845233

2020-12-05