Bordsplateau

Bordsplateau
Bordsplateau
Bordsplateau
Bordsplateau
Bordsplateau
Bordsplateau
Bordsplateau
Bordsplateau

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPLATEAU, 1900-talets början, bronserad stomme av metall, genombruten sarg, spegelglas, höjd ca 8, 58x83 cm

Spegelglas med smärre folieringsskador, fötter saknas

845236

2020-11-25