Octavius Rickatson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OCTAVIUS RICKATSON (1856-1941), landskap, olja på pannå, signerad, 16 x 22 cm.

845239

2020-12-05