Okänd konstnär olja på pannå

Okänd konstnär olja på pannå
Okänd konstnär olja på pannå
Okänd konstnär olja på pannå
Okänd konstnär olja på pannå

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, kvinna sittandes i trädgård, omkring sekelskiftet 1900, olja på pannå, 20 x 16 cm.

Krackelyr.

845241

2020-12-05