Amilcare Santini

Amilcare Santini
Amilcare Santini
Amilcare Santini
Amilcare Santini
Amilcare Santini
Amilcare Santini

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMILCARE SANTINI, byst / skulptur, konstmassa, på marmorsockel, kopia efter Michelangelos "David", signerad i godset, höjd 32 cm

Sockel med nagg

845242

2020-12-05