Silverbestick och andra silverföremål

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

BESTICK, silver, modell svensk spetsig bestående av: 6 bordsknivar, 6 matgafflar, 7 bordsgafflar, 6 matskedar 7 bordsskedar, modell Gammal fransk bestående av: 4 matskedar, modell Olga bestående av: 3 bordsskedar, total vikt exkl. knivar ca 2335 g

Slitage,delvis monogramsignerade

845244

2020-11-25