Ikoner

Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKONER, 2 st, 1800/1900-tal, bemålat trä, motiv med Maria och Jesusbarnet, 27x22 respektive 15x11 cm.

Sedvanligt ytslitage.

845245

2020-12-05