Allmoge

Allmoge
Allmoge
Allmoge
Allmoge
Allmoge
Allmoge
Allmoge
Allmoge
Allmoge
Allmoge

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARTI ALLMOGE, 17 dlr, bestående av brödspade, tvättbräda, vikter, lås, verktyg, kafferostare, beslag mm, 1700/1800-tal

Åldersrelaterat slitage

845254

2020-11-29