Olle Carlström oljemålning
2020-11-29
845273
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): "Reflex of frozen lake" signerad samt daterad 65, olja på duk, ca 80x104 cm