Olle Carlström oljemålning

Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): "Reflex of frozen lake" signerad samt daterad 65, olja på duk, ca 80x104 cm

845273

2020-11-29