Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
200 EUR
MAX SCHUMACHER, bordslampa, MWS (Metallwerk Werner Schröder) Lobenstein, Tyskland, 1930-tal, skärm och fotplatta i målad metall, höjd 40 cm, diameter 44 cm
Smärre åldersrelaterat slitage.
845306
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här