Max Schumacher bordslampa

Max Schumacher bordslampa
Max Schumacher bordslampa
Max Schumacher bordslampa
Max Schumacher bordslampa
Max Schumacher bordslampa
Max Schumacher bordslampa

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

200 EUR

MAX SCHUMACHER, bordslampa, MWS (Metallwerk Werner Schröder) Lobenstein, Tyskland, 1930-tal, skärm och fotplatta i målad metall, höjd 40 cm, diameter 44 cm

Smärre åldersrelaterat slitage.

845306

2020-11-26