"Miró Lithographs I",
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOK, "Miró Lithographs I", Michel Leiris, Fernand Mourlot, Tudor Publishing Company, New York 1972, innehåller 12 osignerade originallitografier inklusive omslaget, 33 x 26 cm.
Bruksslitage.
845315
2020-12-06