Skrin 1700-tal

Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIN i form av miniatyrkista, 1700-tal, ek, riklig karvsnittsdekor, bär årtalet 1703, höjd 13,5, 26x15 cm

Lösa lister, nyckel saknas, skador

845317

2020-11-25