Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIN i form av miniatyrkista, 1700-tal, ek, riklig karvsnittsdekor, bär årtalet 1703, höjd 13,5, 26x15 cm
Lösa lister, nyckel saknas, skador
845317
2020-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här