BOK, "Miro Litographe IV"

BOK,
BOK,
BOK,
BOK,
BOK,
BOK,
BOK,
BOK,

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOK, "Miró Lithographs IV ", Nicola and Elena Calas, Maeght éditeur, 1981, folio i förlagets linneband med illustrerat skyddsomslag, verkförteckning över Miro´s litografier mellan 1969 och 1972, innehåller sex osignerade originallitografier inklusive omslaget, 33 x 26 cm.

Gott skick.

845320

2020-12-06