Beck & Jung

Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007), "Stone Guard", signerad och daterad Beck Jung -83, olja/mixed media, 195x160 cm

845328

2020-11-26