James Cambell Noble oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES CAMBELL NOBLE (1846-1913): Fiskare, signerad och daterad J.C Noble 1876, olja på duk, 75x62 cm

Duklagning, krackeleringar

845331

2020-11-26