Samuel Frere oljemålning

Samuel Frere oljemålning
Samuel Frere oljemålning
Samuel Frere oljemålning
Samuel Frere oljemålning
Samuel Frere oljemålning
Samuel Frere oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMUEL FRERE (1847-1931): Flicka med brev och korg, signerad Samuel Frere, olja på duk, 25x22 cm

Dubblerad

845333

2020-11-26