Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
PER-ARNE LUNDBERG (född 1944), 2 st akvareller, "Tidsrymd", signerade PAL, ca 33x25 cm
Bruksslitage, ej examinerade ur ram
845350
2020-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här