Per-Arne Lundberg 2 st akvareller

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

PER-ARNE LUNDBERG (född 1944), 2 st akvareller, "Tidsrymd", signerade PAL, ca 33x25 cm

Bruksslitage, ej examinerade ur ram

845350

2020-11-29