Alfred Wetterström oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED WETTERSTRÖM (1863-1934), olja på duk, marint motiv, signerad A. Wetterström, ca 70x45 cm

Bruksslitage

845351

2020-11-29