Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (England 1900-tal): akvarell, "Quai Vert Brudges", signerad och daterade W N Coghil -06 , , ca 48x32 cm
Bruksslitage
845354
2020-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här