Glasservis

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSERVIS, 27 dlr, glas, 1940-tal, skärslipad dekor, bestående av 9 vinglas på kvadratisk fot, 9 starkvinsglas på dito, 9 selterglas, höjd ca 12-6 cm

Smärre bruksslitage

845355

2020-11-25