Manchettknappar silver slipshållare CD

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MANCHETTKNAPPAR, 4 par, silver, delvis förgyllda, SLIPSHÅLLARE, Christian Dior, förgylld

Slitage

845387

2020-11-25