Nikolai Alekseevich Bogatov oljemålning

Klubbat för:

3 000 EUR

1 700 EUR

NIKOLAI ALEKSEEVICH BOGATOV (1854-1935) Nomader, signerad samt daterad -95, olja på duk, 23x31 cm

845388

2020-12-07