Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, rokokostil, 2-delat, överdel med glasdörrar och bakomliggande hyllinredning, nederdel med 4 lådor i 2 varv, höjd ca 196, 102x47 cm

Nyckel finns

Bruksslitage

845394

2020-11-25