Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERMÈS, scarf, "Chevaux de Cirque", Hugo Grygkar, 1948, siden, märkt HERMÈS PARIS, 88x86
Ingår i tema "Under granen".
Bruksslitage, fläckar, skador och hål.
845428
2020-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här