Hermès "Chevaux de Cirque" scarf

Hermès
Hermès
Hermès
Hermès
Hermès
Hermès

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMÈS, scarf, "Chevaux de Cirque", Hugo Grygkar, 1948, siden, märkt HERMÈS PARIS, 88x86

Ingår i tema "Under granen".

Bruksslitage, fläckar, skador och hål.

845428

2020-12-06