Golvlampor modell Mars Per sundstedt
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PER SUNDSTEDT, "Mars", golvlampor 2 st, 1900-talets andra hälft, kromad metall och plast, etikettmärkt Kosta Lampan, höjd ca 130 cm
Kuntoraportti
Ytskador
845443
Päivämäärä:
2020-11-25