Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
BÅTMODELL, 1900-talets andra hälft, stomme i trä, detaljer i tyg, metall samt tråd, höjd ca 147, längd 121 cm
Möjligen ej komplett, slitage
845461
2020-12-02