Båtmodell

Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

BÅTMODELL, 1900-talets andra hälft, stomme i trä, detaljer i tyg, metall samt tråd, höjd ca 147, längd 121 cm

Möjligen ej komplett, slitage

845461

2020-12-02