Yngve Ekström stolar modell Kontiki

Klubbat för:

5 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

YNGVE EKSTRÖM, stolar, 4 st, 1900-talets mitt, modell Kontiki, teakfanér, lädersits, brännmärkta Troeds Kontiki Yngve Ekström Sweden, Bra Bohag, sitthöjd ca 43 cm

Zustandsbeschreibung

Lädersits med hårt slitage

845472

2020-11-25