Yngve Ekström stolar modell Kontiki
Klubbat för:
5 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
YNGVE EKSTRÖM, stolar, 4 st, 1900-talets mitt, modell Kontiki, teakfanér, lädersits, brännmärkta Troeds Kontiki Yngve Ekström Sweden, Bra Bohag, sitthöjd ca 43 cm
Zustandsbeschreibung
Lädersits med hårt slitage
845472
2020-11-25