Golvurna Kina

Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

GOLVURNA, Kina, 1900-talets andra hälft, porslin, Kina, polykrom dekor med bl.a lotusblommor, höjd 132 cm

Bruksslitage

845475

2020-12-02