Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): komposition, gouache, signerad och daterad 1972, bildstorlek 50,5 x 35,5 cm.
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram.
845502
2020-12-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner