Albert Johansson

Albert Johansson
Albert Johansson

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Geometrisk komposition, signerad Albert Johansson, ea färgetsning, bladmått ca 75x100 cm

845519

2020-11-26