Albert Johansson

Albert Johansson
Albert Johansson

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Fata Morgana", signerad Albert Johansson, 31/90, färgetsning, bladmått ca 100x75 cm

Kuntoraportti

845521

Päivämäärä:

2020-11-27