Albert Johansson
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Fata Morgana", signerad Albert Johansson, 31/90, färgetsning, bladmått ca 100x75 cm
Kuntoraportti
845521
Päivämäärä:
2020-11-27