Advent Tomtar 3 st Lergods 1900-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
TOMTAR, 3 st, lergods, 1900-tal, polykrom dekor, tomtar med uttag för kruka i olika form, en del med uttag för stearingljus, längd ca 13.5-15 cm, höjd ca 7-18.5 cm
Glasyrnagg kan förekomma.
845537
2020-11-29