Advent Tomtar 3 st Lergods 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TOMTAR, 3 st, lergods, 1900-tal, polykrom dekor, tomtar med uttag för kruka i olika form, en del med uttag för stearingljus, längd ca 13.5-15 cm, höjd ca 7-18.5 cm

Glasyrnagg kan förekomma.

845537

2020-11-29