Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER DAHL (1934-2019): (2) litografier, signerade Peter Dahl -81, 40/90 & 41/40, bildmått ca 40x36 cm

Bruksslitage, ej examinerade ur ram

845538

2020-12-02