Einar Jolin Mimosa och Körsbärsblom

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976) "Mimosa och körsbärsblom",
signerad och daterad Jolin 1969, även betitlad och signerad på baksidan, olja på duk, ca 61x50 cm.

845540

2020-11-26