Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
EINAR JOLIN (1890-1976) "Mimosa och körsbärsblom",
signerad och daterad Jolin 1969, även betitlad och signerad på baksidan, olja på duk, ca 61x50 cm.
845540
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här