Tallrikar silver 1930-tal

Tallrikar silver 1930-tal
Tallrikar silver 1930-tal
Tallrikar silver 1930-tal
Tallrikar silver 1930-tal
Tallrikar silver 1930-tal
Tallrikar silver 1930-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

TALLRIKAR, 6 st, silver, MGAB, Uppsala 1936-38, diameter ca 25,5 cm, total vikt ca 2068 g, fodral medföljer

Smärre bruksslitage, repor

845547

2020-11-25