Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
TALLRIKAR, 6 st, silver, MGAB, Uppsala 1936-38, diameter ca 25,5 cm, total vikt ca 2068 g, fodral medföljer
Smärre bruksslitage, repor
845547
2020-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här