Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAMES COX (född 1956): "Alfa I", signerad James Cox samt numrerad 135/250, färglitografi med guldinslag, bildmått ca 48x36 cm
Bruksslitage, ej examinerad ur ram
845548
2020-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här