James Cox litografi

James Cox litografi
James Cox litografi

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

JAMES COX (född 1956): "Alfa I", signerad James Cox samt numrerad 135/250, färglitografi med guldinslag, bildmått ca 48x36 cm

Bruksslitage, ej examinerad ur ram

845548

2020-12-02