Bricka nysilver

Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BRICKA, pläter, 1900-talets början, oval, gallerkant med infällda handtag, på tassar, Made in England, längd ca 62 cm

Zustandsbeschreibung

Skador: Slitage, repor

845549

2020-12-08