Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BRICKA, pläter, 1900-talets början, oval, gallerkant med infällda handtag, på tassar, Made in England, längd ca 62 cm
Zustandsbeschreibung
Skador: Slitage, repor
845549
2020-12-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner