Adolf Loos stolar

Adolf Loos stolar
Adolf Loos stolar
Adolf Loos stolar
Adolf Loos stolar
Adolf Loos stolar
Adolf Loos stolar
Adolf Loos stolar
Adolf Loos stolar
Adolf Loos stolar
Adolf Loos stolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ADOLF LOOS, stolar, 1 par, vitlackerade, Gebrüder Thonet Vienna, Wien 2006, brännmärkta, höjd ca 47 cm

PROVENIENS: Knoll, London

Slitage, en med mindre spricka

845553

2020-11-27